Zdjęcie przedstawia kajaki przy brzegu

Nadszedł upragniony i długo wyczekiwany czas wakacji. Wszyscy,  zarówno wychowankowie jak i pracownicy Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Promyk” sumiennie pracowali podczas tego trudnego okresu, od kiedy została ogłoszona pandemia i nauka zdalna.  Dlatego osiągnęliśmy dobre wyniki na świadectwach. Wszystkim należała się nagroda. Żeby uczcić nasz sukces wybraliśmy się do miejscowości Hutki do „Przystani nad Wieprzem”, aby odbyć spływ kajakowy. Mimo ciągle padającego od wielu dni deszczu pogoda była dla nas sprzyjająca. Tego dnia w Hutkach świeciło piękne słońce.

Obrazek przedstawia serduszka na różowym tle.

Dnia 14.02.2021r. miało miejsce długo wyczekiwane przez wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych ,,Promyk’’ oraz ,,Słoneczny Dom” wydarzenie integrujące wszystkich mieszkańców. Bal Walentynkowy, który miejmy nadzieję stanie się coroczną tradycją, okazał się walentynkowym szaleństwem.

Zdjęcie przedstawia las

Stało się już coroczną tradycją, że grono przyjaciół odwiedza świętego Franciszka, który swoją opiekę roztacza nad terenami Rezerwatu Imielty Ług. W tym roku również wychowankowie placówki opiekuńczo-wychowawczej „Promyk” na zaproszenie p.Wojciecha Butryna mogli po raz pierwszy wziąć udział w tym radosnym wydarzeniu.